Albert Villa I (8+2 hlöä)
huoneisto, Levi, Kittilä, 8+2 henkilöä

Asunto on korkeatasoisesti sisustettu ja varusteltu, ja tarjoaa näin loistavat puitteet rentouttavaan lomanviettoon. Albert Villassa yöpyy mukavasti isompikin ryhmä. Alakerrassa on yksi makuuhuone ja yläkerrassa huoneita on kolme. Lisäksi tuvan sohva on muutettavissa kahden hengen vuoteeksi.



Varaamalla molemmat Albert Villa -paritalot, mukavat majoitustilat järjestyvät jopa 20 hengelle. Huoneistossa on tilava keittiö, jossa on täysi varustus 16 hengelle. Tuvassa on takka, taulu-tv ja kaikki mukavuudet rentouttavan ajan viettoon. Yleinen vaikutelma tiloissa on kotoisa, mitä vahvistaa kauniit kelohonkaiset seinäpinnat.



Asunnon alakerrassa on sauna ja pesutilat. Molemmissa kerroksissa on oma vessa. Vaatehuoltoa helpottaa pesukone, kuivausrumpu ja kuivauskaappi.



Hinta sisältää loppusiivouksen, mutta ei liinavaatteita

Perustiedot

Sijainti: Kittilä
Rytmipolku 6, 00000 -

Näytä sijainti kartalla
Loma-asuntotyyppi: huoneisto
Loma-asunnon nimi: Albert Villa I (8+2 hlöä)
Pinta-ala: 108 m²
Makuuhuoneiden määrä: 4
Vuodepaikkojen määrä: 8
Lisävuoteiden määrä: 2
Rakennusvuosi: 2011
Kohteen ominaisuuksia: terassi, takka, parveke
Sauna: sauna
Kohdenumero: 586814

Ominaisuudet

Lemmikit sallittu: ei sallittu
Viihde ja ajanviete: CD-soitin, radio, TV, DVD-soitin
Keittiön varusteet: pakastin, kahvinkeitin, vedenkeitin, leivänpaahdin, astianpesukone, jääkaappi, mikroaaltouuni
Tilat ja varustelu: pyykinpesukone, silitysrauta ja -lauta, WC, kuivauskaappi, suihku
Auton säilytys: autopaikka ja sähköpistoke, autopaikka
varaustiedot päivitetty 29.05.2023
varaustiedot päivitetty 29.05.2023

Kohdetta vuokraa

Levin Huoneistolomat
posti@levinhuoneistolomat.fi
Katso yhteystiedot
Tunturitie 2
99130 Sirkka
Puh. 0108350300
Avaa Google Mapsissa